Royal-Cravates

Welcome to Croatian military forum: Royal-Cravates

Croatian military forum

Nisu članice NATO: Ukraina

Share
    Admin
    Admin

Nisu članice NATO: Ukraina

Postaj by Admin on ned tra 17, 2016 12:06 pm

Casopis DefenseExpress u pdf formatu:
    [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tenk "Tireks" predlaže se kao novi ukrajinski tenk u tranziciji.
    Trazi se sustinska modernizacija MBT T-64. Cilj je da bi se osiguralo brza popuna zastite oklopnih i mehaniziranih jedinica ovim tenkom, koji po svojoj borbenoj učinkovitosti će bit konkurentan sa planiranim tenkovima.
    Uz uvođenje sustava na taktičkoj razini i prelazit ce i najmoderniji ukrajinski tenk "BM Bulat ".
    U smislu "Učinkovitost - cijena" "Tireks", prema strucnjacima, prelazi sve mogućnosti tenkova T-64 kao i BM "Bulat", posebno u mobilnosti i korištenju spremnika naoružanja noću, ali se u odnosu na njega parametri cijena (tražiti materijal na magazin stranica 16-27).

Izvor: [You must be registered and logged in to see this link.]
    Mihal

Re: Nisu članice NATO: Ukraina

Postaj by Mihal on uto tra 19, 2016 11:18 pm

jos malo iz Ukrainske ponude:

Važan čimbenik u borbenih sposobnosti domaćeg zrakoplovstva sigurno stoji zrakoplovno oružje. Na žalost, mnogo toga je jos iz proizvodnje iz sovjetskog doba, ali ukrajinski proizvođači već imaju nekoliko prilagođenih rješenja koje može, u određenoj mjeri, osigurati provedbu borbenih zadaca.

Ukrajina ima dovoljno veliki prostor za razvoj ovog područja oružja.
    Glavno oružje za dalekometni zrak borbene ukrajinskog MiG- 29 i Su-27 je R-27 raketa, razvijen na razne načine tijekom sovjetske ere u KB "Vympel" (Rusija) i komercijalno proizvedena u Kijevu na "Art". U Ukrajina, R-27 je proizveden u nekoliko verzija, za razliku korištenje dvije vrste navođenje: poluaktyvnoyi radar (R-27R) i toplinsku (R-27t). dakle, od kojih svaki može biti opremljena motorima s povećanim enerhoozbroyenistyu i stoga imaju oznaku R-27ER i R -27ET.

Rocket R-27
    Osprey

Postaj by Osprey on sub tra 23, 2016 11:00 am

Iskustva Donbasa u modernizaciju UKRAJINSKIH MI-8

Prijevoz i borbenih helikoptera odigrao značajnu ulogu u borbama u istočnoj Ukrajini, koja se karakterizira velikom dinamikom i nedostatak podataka na prvoj crti. Na temelju iskustva u Ukrajini razvili koncept pomoću helikoptera, uzimajući u obzir zahtjeve modernog bojišta. U okviru trenutno u modernizaciju Mi-8t, koji su naoružani sa svim vrstama oružanih snaga Ukrajine i Nacionalne Garde Ukrajine.

Što se tiče oružja helikoptera Mi-8MSB-B, on sadrži dvije po tri točke ovjesa, razvijene firmom "Motor sich" za univerzalne pilone koji su postavljeni na njih. To omogućuje korištenje oružja obje ruske i ukrajinske produkcije. Prvo, tu je 80mm nenavođene rakete AR-8 (različitih verzija) u ukrajinska inacica B8V20MSB 20.
    Helikopteri također mogu nositi protutenkovskih navođenih projektila "Barrier-u" i "Sturm-V" Ukrajinski proizvodnje i rakete "IGLA" klasa "zrak-zrak".

S vanjske točke mogu biti smješteni i 30mm minobacača AG-17a, 7,62 mm strojnice (hshh-7,62), 12,7 mm strojnice (12,7 ato ja KT-12.7), te i 23-mm zrakoplova top GS-23. Dodano na ove opreme za rudarstvo i zračne bombe težine do 600 kg. U budućnosti se planira kao korištenje elektroničkih istraživanja blokova i blokova postavljanje prepreka ili početkom trutovi kontejnera, uključujući i bubnjevima.

Optoelektronska glava PM LKT SPC "Photopribor", koja je predstavljen s helikopterom Mi-8MSB-B u studenom 2015. godine. Fotografija "Motor Sich".

Tu su modernizirani sustavi : ciljnicki sustav laserskog "Adros" FPM - 01 KB, ukrajinski proizvodnje "hadrona" i digitalni sustav kontrole SK3-8V oružja - sve od istog proizvođača. Trenutno, sustav za kontrolu vatre nema moderne Optoelektronski glavu, prisutnost koja bi znatno povećati mogućnost pečenja stroja.

Tijekom prošlogodišnje izložbe obranbene tehnike u Kijevu s Mi-8MSB-V optoelektronička prikazana glava-PM LKT tvrtke "Photopribor" iz Ukroboronprom. Ova promatranja stabiliziranog dizajn viđenje ovjes modul, dizajniran za korištenje na borbenih helikoptera Mi-24 umjesto ruskog analognog 9S475 .
    Modul PM-LKT također može se koristiti na helikopterima Mi-8 a pruza sposobnost i-vođena protuoklopnim raketama "Barrier-V" Ukrajinski proizvodnje s rasponom od 7,5 km.

Kabina Mi-8MSB-u ekrani višenamjenski sustav za globalno pozicioniranje GPS i radara vremenske i podzemnim uvjetima.

Također, u području avionike, se planira suradnju s ITWL, koji ima zanimljivu ponudu modularne digitalne avionike, između ostalog, razvijen za helikoptere Mi-8, Mi-24 i.
    U Poljskoj se koristi na strojevima tipa W-3PL Głuszec.

Zadnja promjena: Osprey; čet stu 17, 2016 10:26 pm; ukupno mijenjano 1 put.
    Admin
    Admin

Postaj by Admin on ned lis 09, 2016 1:14 pm

Najbrze rastuca vojna industrija ...

Admin
    Admin

Postaj by Admin on pet lis 14, 2016 9:10 pm

Miro.Kalas